Jakiej marki bieliznę wybrać na prezent?

Darię znałem już dość długo i świetnie się z nią dogadywałem. Nie mieszkaliśmy jeszcze razem, ponieważ wyszedłem z założenia, że nie ma sensu się tak spieszyć. Chciałem, żeby ten związek rozwijał się powoli, bo musiałem mieć pewność, że Daria była tą jedyną kobietą. 

Kupienie dla dziewczyny bielizny znanej marki

italian fashion bieliznaPewnego razu Daria zapytała mnie, dlaczego nie kupiłem jej nigdy bielizny. Jej koleżanki dostawały takie prezenty od swoich chłopaków i uważała ona, że tak powinno być w każdym związku. Zbagatelizowałem ten temat, ale wiedziałem, że powinienem jej kupić taki prezent. Nie miałem pojęcia jakiej marki bieliznę wybrać, bo się na tym po prostu nie znałem. Mój kolega z pracy miał więcej pojęcia i dlatego postanowiłem z nim pogadać. Łukasz był w związku małżeńskim od dziesięciu lat i regularnie kupował swojej żonie bieliznę. Marek nawet się ucieszył, że go zapytałem o zdanie i powiedział mi, żebym zdecydowanie postawił na markę Italian Fashion bielizna od tego producenta była dobrej jakości, elegancka i podobała się każdej kobiecie. Łukasz nawet wskazał i sklep, w którym dostępna była tej marki bielizna i poszedłem tam zaraz po pracy. Ekspedientka zapytała mnie w jakim rozmiarze poszukuję bielizny a ja nie miałem pojęcia i wpadłem w lekkie zamieszanie. Ekspedientka od razu powiedziała, żebym wybrał coś w rozmiarze uniwersalnym, bo taki rozmiar pasuje na różne kobiety. Ucieszyłem się z tej opcji, bo wydawało mi się, że nic nie kupię. Wybrałem dla Darii piękną bieliznę.

Moja dziewczyna była mocno zaskoczona, że kupiłem jej bieliznę. Wszystko na nią pasowało idealnie i cieszyłem się, że ekspedientka w sklepie dobrze mi doradziła. Oczywiście Daria pochwaliłam się wszystkim swoim koleżankom, że kupiłem jej markową bieliznę.