Jakie wybrać rodzaj ogrodzenia przemysłowego?

 

Na początek powinniśmy dokładnie zastanowić się nad rodzajem ogrodzenia przemysłowego, ponieważ dostępne są ogrodzenia panelowe oraz palisadowe, a także siatkowe. Dużą funkcjonalność uzyskamy przy ogrodzeniach przemysłowych, kiedy zdecydujemy się na system modułowy. Jest to bardzo prosty montaż konstrukcji bez względu na to, na jakim terenie instalujemy ogrodzenie.

Jaką bramę wybrać do ogrodzenia przemysłowego?

ogrodzenia przemysłowe we WrocławiuBramy do ogrodzeń przemysłowych dzielimy na przesuwne oraz skrzydłowe. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do dużych i szerszych działek jest brama przesuwna. Bardzo często wykonywana jest ona z dwóch segmentów i jej długość może sięgać nawet 24 m. W przypadku wąskich działek, na których instalujemy ogrodzenie możemy zainstalować bramę skrzydłową. Zawsze musimy pamiętać, że brama w ogrodzeniu musi otwierać się do wnętrza posesji, aby samochody przed bramą mogły spokojnie parkować. Funkcjonalność ogrodzenia przemysłowego zależy również od zastosowanych systemów automatycznych, które służą do obsługi ogrodzenia. Nowoczesne ogrodzenia przemysłowe we Wrocławiu posiadają bezawaryjny napęd elektryczny oraz fotokomórkę, a także lampy sygnalizacyjna. W zależności od potrzeb właściciela ogrodzenia przemysłowego możemy tam również zainstalować przełącznik kluczykowy albo czytnik kart lub pilota do zdalnego sterowania. Najważniejszym zadaniem ogrodzeń przemysłowych jest to, aby skutecznie chroniły one posesję, a także pracowników obiektu.

Ogrodzenie przemysłowe oraz brama gmina zainstalowana powinna być kompatybilna z systemem przeciwpożarowym, a napęd elektromechaniczny powinien zostać wyposażony w ograniczniki ruchu. Możemy również samo ogrodzenie przemysłowe zabezpieczyć przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych oraz przed korozją.