Jak wybrać słuchawkę natryskową?

Każdy urządza łazienkę inaczej, zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami. Niektórzy wprowadzają się już do gotowego mieszkania i wtedy nie mają wyboru. W tym pomieszczeniu musi znaleźć się wanna lub kabina prysznicowa i opinie są podzielone co do tego, która opcja jest lepsza. Należy się jednak zastanowić, czy większego znaczenia nie będzie miał z pozoru niewielki detal.

Co się liczy – funkcje, wygląd, rozmiar?

Wytrzymała słuchawka natryskowaChoć kiedyś tak nie było, teraz montuje się słuchawki natryskowe także przy wannie. Nie musimy więc obawiać się, że nie będziemy mogli spłukać się po kąpieli z mydlin albo zmyć środka czyszczącego po szorowaniu wanny. Pozostaje więc kwestia doboru odpowiedniej słuchawki do naszych potrzeb oraz rozmiaru urządzenia sanitarnego. Jakie kryteria powinniśmy wziąć pod uwagę podczas poszukiwania tego rodzaju sprzętu? Jeżeli chcemy długo korzystać z produktu, potrzebna będzie przede wszystkim wytrzymała słuchawka natryskowa. To główka decyduje o żywotności i trwałości danego modelu. Należy zwrócić więc szczególną uwagę na jakość wykonania i uszczelnień, sprawdzić, czy elementy nie ruszają się lub nie są wygięte w złym kierunku. Kolejnym ważnym aspektem jest funkcjonalność słuchawki. Z niektórych modeli po prostu cieknie woda i to wszystko, a przecież możliwości udoskonalania tego sprzętu jest tak wiele! Wielu osobom na pewno przypadnie do gustu słuchawka wielofunkcyjna, w której najczęściej stosuje się pięć rodzajów strumieni: deszczowy, miękki, mgiełka, hydromasaż oraz mieszany. Dzięki nim będziemy mogli nawilżyć, pobudzić i wymasować skórę.

Niezależnie od tego czy mamy w łazience wannę, czy kabinę prysznicową, będziemy mogli korzystać ze słuchawki natryskowej. By wybrać odpowiedni model, powinniśmy zwrócić uwagę na rozmiar, wytrzymałość i dostępność dodatkowych funkcji.