Efektywny trening personalny

W tym roku odbyło się wesele mojej siostry. Było to chyba dla całej przynajmniej najbliższej rodziny spore wydarzenie bo dawno nikt nie robił żadnego wesela. W sumie ja nie widziałam większej części swojej rodziny od jakiś dobrych kilku lat.

Pozbycie się nadwagi dzięki treningom motywującym

motywujące treningi personalne w KrakowieA niektórych myślę, że nawet i dziesięć lat. Wstydziłam się tego jak wyglądam. Kiedyś byłam wysoką i szczupłą kobietą. A teraz wcale nie przypominałam siebie sprzed lat. Przytyłam bardzo dużo i nie czułam się dobrze z tym swoim nowym wizerunkiem jednak nie miałam na tyle silnej woli żeby coś zmienić. Jednak to wesela było dla mnie takim impulsem do działania. Stwierdziłam, że czas coś w końcu zrobić. Koleżanka powiedziała mi żebym poszła na siłownię i skorzystała z rad trenera personalnego. Takie motywujące treningi personalne w Krakowie są podobno bardzo skuteczne. I osoby nawet ze znaczną nadwagą świetnie sobie radzą i gubią szybko kilogramy. Ja jednak byłam do tego wszystkiego sceptycznie nastawiona. Ale jednak zdecydowałam się zapisać na takie treningi. Trener podszedł do mnie bardzo indywidualnie i dobrał dla mnie specjalny trening, który wykonywał ze mną lub patrzył się czy prawidłowo ja wykonuję dane ćwiczenia. Na początku nie było to dla mnie proste. Jednak trener tak mnie motywował, że nie miałam wyjścia i musiałam mu pokazać, że mogę. W sumie pierwsze efekty zaczęłam dostrzegać bardzo szybko. To jeszcze bardziej dawało mi kopa do działania.

Po jakimś czasie moja sylwetka zmieniła się. Wtedy trener zmienił też trening. Mogłam już przecież wykonywać bardziej zaawansowane ćwiczenia. Byłam z siebie dumna, że daję rade i w końcu zaczynam przypominać siebie sprzed lat. Na weselu u siostry wyglądałam tak dobrze jak niemal kilka lat temu.