Dostałem pracę u producenta regałów

Zaraz po szkole zacząłem pracować jako telemarketer. Praca mi nie do końca odpowiadała, gdyż wolałem pracować fizyczne, ale potrzebowałem pieniędzy. W międzyczasie przeglądałem sobie różne oferty pracy i wysyłałem swoje podanie jak oferta mi odpowiadało.

Pracownik firmy produkującej regały

polski producent regałów metalowychW sobotę jak przeglądałem sobie po śniadaniu oferty pracy w internecie to zauważyłem, że pojawiło się nowe ogłoszenie. Do pracy ludzi szukał polski producent regałów metalowych i od razu oferta ta mi się spodobała. Zgłosiłem swoją kandydaturę i liczyłem, że ktoś się do mnie odezwie. Po trzech dniach zadzwonił do mnie człowiek z tego przedsiębiorstwa, który zaprosił mnie na rozmowę. Na produkcji regałów się nie znałem, ale szybko się uczyłem o czym od razu powiedziałem rekrutującej mnie osobie. Rozmowa trwała około trzydziestu minut i w mojej ocenie wypadłem świetnie. Miałem czekać na informację zwrotną. Kiedy wróciłem do domu to po niespełna dwóch godzinach zadzwonili do mnie z tej firmy. Dostałem pracę u producenta regałów metalowych i następnego dnia miałem stawić się na szkoleniu. W poprzedniej firmie miałem umowę zlecenie i zgłosiłem, że rezygnuję. Nie było z tym żadnego problemu. Do pracy poszedłem dość podekscytowany i cieszyłem się, że dostałem tę pracę. Na szkoleniu radziłem sobie świetnie i wszystko mi się podobało. Został mi na początku przydzielony opiekun, który kontrolował moją pracę. Nie mogłem popełniać błędów i dlatego on nade mną czuwał. Z dnia na dzień szło mi coraz lepiej.

Po roku czasu dostałem umowę na czas nieokreślony, ponieważ byłem bardzo dobrym pracownikiem i to zostało docenione. Była to dla mnie praca, której tak naprawdę od samego początku szukałem i w końcu to mi się udało. Byłem szczęśliwym człowiekiem.