Dobry stanik gwarancją sukcesu

W mojej rodzinie kobiety od zawsze miały problem z kupieniem sobie bielizny, a raczej jej górnej części, czyli stanika. Nie ma co ukrywać, ale duży biust jest chyba cechą charakterystyczną żeńskiej części mojej rodziny. Nic na to nie poradzimy, jednak problem zawsze jest w sklepie z kupieniem nowego stanika. Nadszedł czas, że postanowiłam to zmienić. 

Stanik na każdy rozmiar

staniki - duże rozmiaryJuż od dłuższego czasu marzyło mi się otworzenie własnego biznesu. Nie miała jednak dokładnie sprecyzowanego produktu, aż nagle dosłownie mnie olśniło. Staniki – duże rozmiary, to nie tylko problem w mojej rodzinie, ale też mam wiele koleżanek, które mają ten sam problem. Postanowiłam, że otworzę swój własny sklep właśnie z takim asortymentem. Zależało mi, aby towar w moim sklepie nie był tylko w odpowiednich rozmiarach, ale także, aby był spełniony inny warunek – musiały być one ładne. Wcale, to nie jest takie łatwe, aby znaleźć stanik, który spełnia te dwa warunki. Zazwyczaj jest tak, że są one po prostu duże i tyle. Bez żadnych ozdobień, czy innych elementów, które sprawiają, że ta część bielizny wygląda po prostu ładnie. Udało mi się znaleźć pewien sklep za granicą, który specjalizuje się w takim asortymencie. Mają piękny towar. Koronki, ozdoby, kokardki. Po prostu wszystko, co sprawia, że staniki wyglądają tak pięknie. Dodatkowo wykonane z wysokiej jakości materiału. Postanowiłam, że sprowadzę ten towar do swojego sklepu. 

Otwarcie takie sklepu okazało się być strzałem w dziesiątkę. Klientek nie brakuje i wszystkie zgodnie twierdzą, że brakowało im takiego miejsca. Towar sprzedaje się, jak ciepłe bułeczki. Jest naprawdę piękny i przyznam, że jest bardzo szeroki asortyment, czy to jeżeli chodzi o kolory, czy o wzory. Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na taki biznes.