Dobrej jakości katalogi

Pracując w branży usługowej jako osoba odpowiedzialna za wszystkie wykorzystywane materiały marketingowe czekało mnie trudne zadanie i dobrze zdawałem sobie z tego sprawę. Pierwsze, co zamierzałem zrobić, to zlecenie wydruku materiałów informacyjnych, które będziemy wykorzystywać podczas obecności na różnych wydarzeniach, co uważałem za konieczne w dzisiejszych czasach.

Na jakie katalogi się zdecydować?

druk katalogów szytych w KrakowieJak się okazało, patrząc na doświadczenie z udziałem w takich wydarzeniach, te katalogi są codziennością oraz nasza konkurencja wykorzystuje je do codziennej promocji oraz pozyskiwania nowych klientów. Zwiększenie obszaru działalności firmy było dla nas niezwykle ważne, dlatego też postanowiliśmy, że wybierzemy najlepszą drukarnię na rynku, która podejmie się wydruku katalogów szytych mimo tego, że te katalogi wydawały nam się staromodne i niepraktyczne nie mieliśmy racji i szybko okazało, się że klienci cenią sobie taką formę przekazywania informacji. Wszystkie informacje zawarte w katalogach powinny być wcześniej przygotowane oraz przeredagowane przez doświadczone osoby, aby następnie zlecić wydruk w wybranym przez nas punkcie, posiadającym odpowiednie maszyny i doświadczenie. Wykwalifikowani pracownicy punktów drukarskich oferują druk katalogów szytych w Krakowie w bardzo przystępnej cenie, co może spodobać się każdemu i na pewno taka forma promocji okaże się bardzo skuteczna. Wiedziałem również, że wybór dobrej firmy ma bardzo duże znaczenie z tego względu zdecydowaliśmy się nie oszczędzać na drukarni i wybrać taką, która posiada w katalogach dużo doświadczenia.

Od momentu zlecenia do momentu otrzymania gotowych katalogów minęło dosłownie kilka dni z tego względu, że zdecydowaliśmy się na druk w ilości hurtowej, który wyniósł nas stosunkowo mniej, niż jakbyśmy chcieli drukować pojedyncze sztuki.