Dla dzieci złote kolczyki, a dla mamy naszyjnik

 

Od pięciu lat regularnie na święta kupuję mojej rodzinie biżuterię. Tradycja ta narodziła się dzięki mojemu dobremu koledze, jeszcze z czasów studiów. Po ich zakończeniu otworzył wytwórnię specjalizującą się w obróbce tytanu i złota. Jednym z pierwszych projektów, które zrealizował dla mnie był komplet biżuterii ślubnej: kolczyków, obrączek i zapinki do krawatu. 

Zacząłem od kolczyków dla dzieci ze złota

kolczyki złote dla dzieciMoja mama uwielbia naszyjniki. Lubi je eksponować na swoim dekolcie. Ceni sobie prostotę i kreatywność twórcy. Każdego roku mój kolega tworzy dla niej naszyjnik łączący obie te cechy. Jest osobą bardzo twórczą i bawi się kolorami. To doskonale współgra z biżuterią tytanową mojego kolegi. Mam też dwie córki. Kolczyki złote dla dzieci to prezent, który zawsze im podoba się. Uwielbiają stroić się, mimo, że mają tylko po dziesięć i dwanaście lat. Tworzenie dla nich biżuterii jest więc z roku na roku nowym wyzwaniem dla mojego kolegi. Musi on wykreować unikalne kolczyki, idące za trendami i nawiązujące do popkultury. Dla niego to czysta zabawa, a przyjemność jaką z tego czerpię jest ogromna. Taka praca artysty bardzo go napędza, a moje córki pomagają jemu pofantazjować. Dlatego też i w tym roku, kolczyki złote dla dzieci, będą idealnym prezentem. Moja żona to zupełnie inna dusza. Lubi biżuterię skromną i dystynktywną. Musi ona być prosta, bez fantazyjnych kolorów, dość stonowana.

Moja rodzina to różne dusze. Biżuteria, jaką tworzy mój kolega dla nich, jest czymś unikalnym. Dzięki temu pokazuje, że potrafi tworzyć dla każdego. Różne gusta i wymagania pozwalają mu rozwijać się. Staramy się także, aby jego dzieła nosić z gracją i dać tym samym szansę innym na zauważenie jej i podziwianie.  W ten sposób budujemy jego markę i wpływamy na jego rozwój.