Bramki uchylne nie do zdarcia – solidne i bezawaryjne

Sklepowe zabezpieczenia opierają się na coraz nowszych, inteligentnych systemach. Jednak popularne, metalowe przęsła i bramki, które otwierają się automatycznie po wyczuciu ruchu, są wciąż na topie. Dzieje się tak dlatego, że zapewniają maksimum bezpieczeństwa, są mało awaryjne i stanowią skuteczną śluzę w ruchu sklepowym. Bramki otwierane w jedną stronę to zabezpieczenia wysokiej jakości.

Metalowa bramka wejściowa, uchylana w jedną stronę – zalety

bramki uchylneTrudno wyobrazić sobie funkcjonowanie sklepów, biur a nawet magazynów i fabryk, bez odpowiednich zabezpieczeń. Bramki uchylne stanowią klasyczne i popularne rozwiązanie do kontroli wejść i wyjść. Najczęściej stosuje się ramiona otwierane tylko w jedną stronę. W zupełnie inny sposób działają bramki obrotowe, które pozwalają na ciągły ruch, w obie strony. Przy czym, np. przy kasach sklepowych sprawdzają się najlepiej solidne bramki uchylne, jednokierunkowe. Są mało awaryjne i bardzo wydajna. Możemy wybrać między bramkami automatycznymi, z fotokomórką, która reaguje na ruch, albo samoobsługowe, przez które klient sam przechodzi. Tego typu śluzy do kontroli ruchu, bardzo pomagają w zabezpieczeniu obiektu. Chronią nie tylko przed kradzieżami, ale sprawdzają się przy utrzymaniu porządku. Ludzie wiedząc, że w bramce zmieści się tylko jedna osoba, nie przepychają się i czekają na swoją kolej. Tego typu bramki uchylne sprawdzają się także w urzędach, biurach i obiektach sportowych: na halach treningowych, basenach.

Zastosowanie bramek uchylnych ma niewątpliwy związek ze sprawnym działaniem systemów bezpieczeństwa. Bramki regulują ruch. Ma to duże znaczenie jako pomoc dla ochroniarzy i obsługi obiektów. Nie tylko w sklepach, przy kasach, lecz także w muzeach, teatrach, kinach ich zastosowanie może być bardzo pomocne.