Bogaty wybór i kombinacje bransoletek

 

Łączenie na jednym nadgarstku kilku bransoletek o różnych kształtach i odcieniach nie jest nowym trendem, ale co sezon nie rezygnuje ze swoich pozycji, a wręcz przeciwnie, zyskuje coraz większą liczbę fanów. I nic dziwnego! Ta kombinacja akcesoriów nie tylko sprawi, że wygląd będzie bardziej interesujący, ale także świetny sposób, aby każdego dnia zmieniać i dopasowywać bransoletki do nastroju lub okazji.

Jak wybrać bransoletki damskie?

bransoletki z agatuWedług jednej teorii trend mieszania bransoletek pojawił się dzięki globalnej informatyzacji społeczeństwa. Dziś wszyscy, z nielicznymi wyjątkami, korzystają ze smartfonów, tabletów i innych gadżetów. Dzięki temu nadgarstki i dłonie są zawsze widoczne. Dlatego najodważniejsi fashionistki postanowiły je w ten sposób udekorować, chcąc przyciągnąć jeszcze więcej uwagi. Zaopatrzyć się więc można w różnorodne bransoletki. Równowaga jest bardzo ważna w łączeniu bransoletek. Style, kolory i faktury akcesoriów mogą być różne, ale jednocześnie powinny wyglądać ogólnie w harmonii z obrazem. Ogromnym plusem tego trendu jest to, że można bezpiecznie eksperymentować z bransoletkami w zależności od nastroju, charakteru i stylu ubioru. Bardzo ciekawie wyglądają bransoletki z agatu w połączeniu z bransoletkami złotymi. Jeśli wolimy klasykę i minimalizm, nie obciążajmy nadgarstka mnóstwem akcesoriów – wystarczą dwie lub trzy cienkie, minimalistyczne bransoletki z jednego metalu i dodatkowo wspomniany agat.

Ta opcja nadaje się również do pracy, gdy w biurze przestrzegany jest dress code. Dla dziewcząt, które mogą sobie pozwolić na większą swobodę w ubieraniu się, nie ma prawie żadnych ograniczeń. Mogą bezpiecznie łączyć metalowe bransoletki z tekstyliami, skórą lub kamieniami naturalnymi. W takim przypadku akcesoria nie powinny się ze sobą kłócić.

Sprawdź także https://mogusto.pl/